Budeme mít doma plastová okna

Rekonstrukce bytových a rodinných domů může mít mnoho podob a v jedné z nich dochází i k výměně oken. Ta stávající, obvykle dřevěná, špaletová nebo sešroubovaná, nemohou poskytovat takový tepelný i protihlukový komfort, ale to není jediný problém, na který tu narazíte. Jaké jsou výhody plastových oken, která vyměníte za původní ze dřeva?

Žádné nátěry – kdo se někdy potýkal s nátěry dřevěných oken, dobře ví, jak náročná, zdlouhavá a také otravná práce to je. Starý nátěr se musí odstranit horkovzdušnou pistolí, poté povrch zbrousit, penetrovat, vytmelit a znovu natírat v minimálně dvou vrstvách. U plastových oken tyto práce odpadají.

Jednoduchost a funkčnost

Jednoduchá obsluha – okna z plastu jsou zhotovena formou velmi přesného výlisku, který dokonale dosedá na všechny styčné plochy. Máte pak doma perfektní a precizní zajištění obytného prostoru mimo zdivo a omítku. Plastová okna velmi dobře těsní a snadno se otevírají i uzavírají a některé z nich lze využít i jako větrací ventilační otvor.

Dobře vypadají – okno z plastu, zhotovené většinou v bílé barvě, napasujete ke všem barvám omítek a nebude to vypadat jako pomyslná „pěst na oku“.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup