Dochutíte si kávu nebo zmrzlinu

Přišlo odpoledne a k poobědové siestě kromě sladkého zákusku patří také výborná káva. Dnes odpoledne si jí ale můžete něčím vylepšit. Ano, na trhu jsou různé sirupy s příchutěmi, ale ty nemáme na mysli. Vyzkoušejte jedlé nádobí, třeba takové lžičky, kterými si váš oblíbený nápoj zamícháte a po vykonání tohoto úkonu můžete danou lžičku rovnou sníst. Prodávají se v několika příchutích, takže můžete zkoušet a zkoušet.

54_bez-nazvu2

Vyrobeny z kakaových skořápek

Nebo například do odpoledního poháru se zmrzlinou můžete zapíchnout jedlé lžičky na zmrzlinu, které jsou vyrobeny z kakaových skořápek, které zbydou po výrobě čokolády. Chutnají tedy jako kakaové sušenky a určitě z této takzvané třešničky na dortu bude mít radost každý, kterého obdarujete zmrzlinovým pohárem a řeknete mu, že si pak onu lžičku může také sníst. Hm, to je to pravé sladké letní osvěžení. Nebo si tímto předmětem můžete zamíchat i právě onu zmiňovanou kávu.

177_banner-1364x1024-kombinace-03

Nemusíte jí jíst

Ano, jedlé lžičky jíst nemusíte, ale buďte si jisti, že jimi nepřiděláte další odpad. Krásně a jednoduše je lze totiž hodit do bioodpadu nebo na kompost, kde se rozloží a nezbyde po nich ani památky. A to je v současné době docela hodně důležité, když vidíme, jak je svět doslova zahlcen jednorázovými plastovými obaly, které dělají neplechu v oceánech, řekách a v přírodě obecně. Ale i my – jednotlivci – pokud začneme u sebe, můžeme s tím začít pomalu také něco dělat, a tento způsob je jedním z nich. Přemýšlejte nad tím, než použijete další plastové brčko nebo si koupíte kávu v plastovém kelímku. Noste si svůj vlastní nebo si rovnou vezměte ten jedlý a nechte si do něj natočit váš oblíbený nápoj, ať už doma nebo někde u příbuzných na oslavě. Vezměte ho sebou a uvidíte, že se na něj každý bude ptát a bude se zajímat, o co jde.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup