Celoroční přikrývky

Zajistěte vašim hostům příjemný spánek v pohodlí a komfortu. Pro přespání hotelových hostů můžete pořídit buďto typ přikrývek určených pro letní a zimní sezónu zvlášť, nebo se vydat univerzálnější cestou a pořídit přikrývky celoroční. Ty jsou oblíbené právě pro svoji univerzálnost. Hodí se jak na léto, tak i do chladnějšího období.

hotelový poko

Občasná obměna přikrývek je žádoucí
Váš hotelový textil už by si zasloužil výměnu? Jednou za čas je to zkrátka potřeba. Pokud chcete kvalitu za rozumnou cenu, pak sáhněte po nových a vysoce kvalitních přikrývkách, které splní očekávání vaše i vašich hostů.

Celoroční přikrývky jako skvělá volba do ubytovacích zařízení
Celoroční přikrývka klasických rozměrů je perfektní volbou do ubytovacích zařízení jako jsou hotely, pensiony, horské chalupy, chaty a další. Pořídíte je za příznivé ceny a budou vám skvěle sloužit po dlouhé roky.

NENÁROČNÉ NA ÚDRŽBU
Nejen v hotelích, ale i doma oceníte nenáročnost údržby u dek, polštářů a dalšího ložního prádla. Skvělé je, že přikrývku snadno vyperete v pračce, a to i na vyšší teploty a můžete ji dát dokonce i do sušičky. Tím pádem ji máte brzy opět připravenou k používání.

ustlaná postel

VÝHODY MATERIÁLU, ZE KTERÉHO JE PŘIKRÝVKA VYROBENA
Prošívaná deka je vyrobená z mikrovlákna. Díky technologické výrobě tohoto materiálu je zajištěno to, že bude vždy nejen hřejivá, ale také příjemně nadýchaná. Uvnitř je duté vlákno a ani po několika vypráních nedochází k tomu, že by deka byla slehlá. Tento materiál je také ideální volbou pro alergiky a astmatiky. Některé typy nabízených přikrývek obsahují i příměs aloe vera. Díky dokonale přesnému prošití je jistota toho, že výplň dutého vlákna se nebude muchlat, mačkat ani srocovat v jednom místě.
Prošívaná deka s dutým vláknem je bezpochyby skvělou volbou do různých ubytovacích zařízení i k vám domů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup